Zájemci o školku

Zvažujete zápis vašeho dítěte do naší mateřské školky?
Na této stránce byste měli najít veškeré potřebné informace.

Zápis pro školní rok 2018 - 19

Zápis pro školní rok 2018 - 19 se bude zápis konat ve středu 2. května od 14 do 17 hodin v ředitelně školky - vstup z ulice Ke Školce.

Při zápisu je třeba předložit vyplněnou a lékařem potvrzenou Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání.

Týden před zápisem – ve středu 25. dubna - vás zveme na den otevřených dveří, kdy se můžete přijít podívat do mateřské školy během dopoledne, abyste viděli prostory školky i způsob, jak s dětmi pracujeme.

Platba za školku

Platba za školku se skládá z poplatků za školku - "školné" a stravného - viz Platby.

Po přijetí

Před první návštěvou školky byste měli své dítě připravit na velké změny. Doporučujeme pročíst Desatero dobrých rad

Seznam přijatých dětí pro školní rok 2017 - 18

Seznam přijatých dětí - 2017-18

Pravidla a kritéria pro přijímání dětí

k předškolnímu vzdělávání - 2017 - 18

List 1    List 2

Zápis do mateřské školy pro školní rok 2017 - 18

Zápis pro školní rok 2017 - 18 se bude zápis konat ve středu 3. května od 14 do 17 hodin v ředitelně školky - vstup z ulice Ke Školce.
Při zápisu je třeba předložit vyplněnou a lékařem potvrzenou Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, kterou najdete zde na stránkách v odkaze O nás – Dokumenty ke stažení – Formuláře.
Týden před zápisem – ve středu 26. dubna - vás zveme na den otevřených dveří, kdy se můžete přijít podívat do mateřské školy během dopoledne, abyste viděli prostory školky i způsob, jak s dětmi pracujeme.

Koncept výuky

Koncept výuky vychází z našeho Školního vzdělávacího programu Poznáváme svět s mašinkou.