Zájemci o školku

Zvažujete zápis vašeho dítěte do naší mateřské školky?
Na této stránce byste měli najít veškeré potřebné informace.

Seznam dětí přijatých k předškolnímu vzdělávání 2018 - 19 - 2. kolo

Seznam přijatých dětí k předškol.vzdělávání 2018-19 - 2.kolo

2. kolo zápisu do mateřské školy na školní rok 2018 - 19

V pondělí 28. května od 10 do 12 hodin se bude v ředitelně školky konat druhé kolo zápisu k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2018 - 19.
Při zápisu je třeba předložit vyplněnou a lékařem potvrzenou Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání.
Přečtěte si Kritéria pro přijímání dětí - šk.rok 2018-19 - 2.kolo

Seznam dětí přijatých k předškolnímu vzdělávání 2018 - 19 - 1. kolo

Seznam přijatých dětí k předškol.vzdělávání 2018-19

Zápis pro školní rok 2018 - 19

Zápis pro školní rok 2018 - 19 se bude konat ve středu 2. května od 14 do 17 hodin v ředitelně školky - vstup z ulice Ke Školce.

Přečtěte si Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání.

Týden před zápisem – ve středu 25. dubna - vás zveme na den otevřených dveří, kdy se můžete přijít podívat do mateřské školy během dopoledne, abyste viděli prostory školky i způsob, jak s dětmi pracujeme.

Platba za školku

Platba za školku se skládá z poplatků za školku - "školné" a stravného - viz Platby.

Po přijetí

Před první návštěvou školky byste měli své dítě připravit na velké změny. Doporučujeme pročíst Desatero dobrých rad

Koncept výuky

Koncept výuky vychází z našeho Školního vzdělávacího programu Poznáváme svět s mašinkou.