Zájemci o školku

Zvažujete zápis vašeho dítěte do naší mateřské školky? Na této stránce byste měli najít veškeré potřebné informace.

Seznam uchazečů přijatých k předškolnímu vzdělávání ve šk. roce 2019-20

Seznam přijatých uchazečů zde

Den otevřených dveří ve školce

Zveme rodiče spolu s dětmi, které půjdou v květnu k zápisu, k návštěvě školky ve středu 17. dubna 2019 mezi 8.30 – 11.30 hod.
Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá a jak s dětmi pracujeme…

Zápis pro školní rok 2019 – 20

Termín zápisu pro školní rok 2019 – 20 je čtvrtek 2. května 2019 od 14 do 17 hodin v ředitelně školky.
K zápisu je třeba předložit vyplněnou a lékařem potvrzenou Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání do MŠ Strančice, která je ke stažení zde
Seznamte se, prosím, s Pravidly a kritérii pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání do MŠ Strančice, ke stažení zde.

Po přijetí

Před první návštěvou školky byste měli své dítě připravit na velké změny. Doporučujeme pročíst Desatero dobrých rad

Koncept výuky

Koncept výuky vychází z našeho Školního vzdělávacího programu Poznáváme svět s mašinkou.

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice.