Zájemci o školku

Zvažujete zápis vašeho dítěte do naší mateřské školky? Na této stránce byste měli najít veškeré potřebné informace.

Informativní schůzka rodičů přijatých dětí k novému školnímu roku

Zveme rodiče dětí, které byly přijaty ke vzdělávání v mateřské škole od 1. září 2022, na informativní schůzku. Bude se konat v pondělí 13. června v 16,30 h. v zelené třídě.
Prosíme o účast ideálně bez dětí.

Zápis do mateřské školy na školní rok 2022 – 23

Zápis do mateřské školy na nový školní rok se bude konat ve středu 4. května 2022 od 13 do 17 h. v kanceláři ředitelky mateřské školy. Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání a kritéria pro přijetí jsou ke stažení zde.

Den otevřených dveří se bude konat ve školce ve čtvrtek 28. dubna od 8.30 do 11.30 h.

V případě dotazů volejte 774 40 39 38 nebo pište na msstrancice@msstrancice.cz.

Po přijetí

Před první návštěvou školky byste měli své dítě připravit na velké změny. Doporučujeme pročíst Desatero dobrých rad.

Koncept výuky

Koncept výuky vychází ze Školního vzdělávacího programu Cestujeme mašinkou krajinou ctností.