Zájemci o školku

Zvažujete zápis vašeho dítěte do naší mateřské školky? Na této stránce byste měli najít veškeré potřebné informace.

Zápis pro školní rok 2019 - 20

Předpokládaný termín zápisu pro školní rok 2019 - 20 je čtvrtek 2. května 2019 od 14 hodin v ředitelně školky.

Zápis pro školní rok 2018 - 19

Zápis pro školní rok 2018 - 19 se bude konat ve středu 2. května od 14 do 17 hodin v ředitelně školky - vstup z ulice Ke Školce.

Při zápisu je třeba předložit vyplněnou a lékařem potvrzenou Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání.

Přečtěte si Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání.

Týden před zápisem – ve středu 25. dubna - vás zveme na den otevřených dveří, kdy se můžete přijít podívat do mateřské školy během dopoledne, abyste viděli prostory školky i způsob, jak s dětmi pracujeme.

Seznam přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání 2018-19

Po přijetí

Před první návštěvou školky byste měli své dítě připravit na velké změny. Doporučujeme pročíst Desatero dobrých rad

Koncept výuky

Koncept výuky vychází z našeho Školního vzdělávacího programu Poznáváme svět s mašinkou.

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice.