Zájemci o školku

Zvažujete zápis vašeho dítěte do naší mateřské školky? Na této stránce byste měli najít veškeré potřebné informace.

Den otevřených dveří a zápis do MŠ na šk. rok 2024 – 25

Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří, který bude ve čtvrtek 25. dubna od 8.30 ve všech třídách. Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Zápis do mateřské školy na školní rok 2024 – 25 se bude konat ve čtvrtek 2. května od 13 do 17 h. v kanceláři ředitelky školy.

Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání a Pravidla a kritéria pro přijímání dětí jsou ke stažení zde.

V případě dotazů k zápisu do školky pište na msstrancice@msstrancice.cz nebo volejte 774 40 39 38.

Po přijetí

Před první návštěvou školky byste měli své dítě připravit na velké změny. Doporučujeme pročíst Desatero dobrých rad.

Koncept výuky

Koncept vzdělávání v mateřské škole vychází ze Školního vzdělávacího programu Cestujeme mašinkou krajinou ctností.