Doporučujeme

Možná i vy dostanete někdy zajímavý tip nebo inspiraci vhodnou pro předškolní děti. Byla by škoda se o ně nepodělit a nepředat je dál. Pokud máte zajímavý tip, kde a jak trávit s dětmi volný čas, neváhejte a napište nám.

Divadelní a jiná představení pro děti

Tipy na zajímavé knížky

• Ve školce podporujeme každodenní čtení spolu s neziskovou organizaci Celé Česko čte dětem.
  • Zajímavou knížku pro děti nebo dospělé si můžete vybrat v nakladatelství Portál.
  • Ke knížkám patří barevné ilustrace. Naši školku každoročně navštěvuje oblíbený ilustrátor Adolf Dudek. Jeho vystoupení je vždycky plné legrace a smíchu.

Dobré tipy

• Rozmanité aktivity pro děti všeho věku nabízí Rodinné centrum Lodička.
  • Zájmové kroužky "Hokus-pokus" , "Svět v kastrolu" a "Šikovné ručičky" ve školce zajišťuje kreativní klub La Mamka.
  • Pestrý a akční program pro děti - třeba kroužek "Divočiny" - zajišťuje Klub Čtylístek.
  • Pravidelně se zúčastníme slavností u studánky u kaple sv. Anny v lese nedaleko školky.
  • Správný zrak dětí pravidelně kontrolují odborníci z Prima Vizus.
  • Logopedický screening ve školce provádí Mgr. Michaela Petráková, speciální pedagog se zaměřením na etopedii a jazykovou edukaci a reedukaci.

Krásný nový web a nové fotografie vašich dětí

• Webové stránky nově vylepšila paní Dana Jirásková, děkujeme moc...
  • Fotografie dětí pro web nafotila paní Lucie Hemmerová, děkujeme za ně 🙂

Napište nám svůj tip na volný čas

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice.