Tablo předškoláků

Na náměstí E. Kolbena naproti květinářství se můžete do konce června podívat, kdo už se loučí se školkou a v září nastoupí do velké školy. 🙂

Vyrážíme na výlety!

V neděli 11. června pojedou děti z oranžového vagónku na třídenní výlet do kempu Cíl na Sázavě. Vše, co je třeba na výlet zabalit, už rodiče dětí vědí. Odjezd vlakem v neděli odpoledne, návrat na nádraží v úterý 13. června.

Ve středu 14. června jedou děti ze žlutého a červeného vagónku na dopolední výlet do Pěnkavova dvora v Takoníně. Děti se můžou těšit na Vodnickou pohádku, podívají se na vodníkův rybník a vyzkouší si různá řemesla. Na oběd budou děti zpět ve školce. Do batůžku dětem připravte lahev s pitím, pláštěnku a papírové kapesníčky. Sraz ve školce nejpozději v 7.30 h. Po výletě si děti můžete vyzvednout nejdříve v 13.15 h. v MŠ.

Také ve středu 14. června čeká výlet i děti z modrého a zeleného vagónku. Pojedou se podívat za zvířátky do Farmaparku Soběhrdy. Děti přiveďte do školky nejpozději v 8. 15 h. Do batůžku dětem připravte lahev s pitím, pláštěnku a papírové kapesníčky.  Děti budou mít svačinu s sebou, obědvat budou na výletě. Plánovaný návrat kolem 15.30 h. ke školce.

Děkujeme za spolupráci!

 

Hledáme od září

Od 1. září 2023 přijmeme asistenta / asistentku pedagoga a školního asistenta / asistentku min. s absolvovaným kurzem asistent pedagoga.

Pokud máte o pozici zájem, volejte m. 774 40 39 38 nebo pište na mail msstrancice@msstrancice.cz

Týden čtení dětem – 1. – 7. června

Zveme rodiče i prarodiče dětí k zapojení se do Týdnu čtení dětem. Bude od 1. do 7. června a pořádáme ho několikátý rok za sebou, protože jsme jako školka registrovaní v projektu Celé Česko čte dětem.

Pokud budete mít čas a chuť přijít dětem číst před odpočinkem, domluvte se přímo ve třídě s p. učitelkami. Těšíme se na vás! 🙂

Den dětí ve škole a na farmě

Mezinárodní den dětí, který bude ve čtvrtek 1. června, si užijí děti z červeného, modrého, oranžového a zeleného vagónku dopoledním sportováním a soutěžemi na hřišti základní školy.

Děti ze žlutého vagónku půjdou ve čtvrtek 1. června na dopolední výlet na farmu Zelené údolí, aby se podívaly na domácí zvířata a viděly drezúru poníků. Děkujeme mamince Lilli z oranžové třídy, že zase po roce můžeme přijít.

Dětem, které půjdou sportovat, připravte sportovní boty a oblečení a všem dětem dejte kšiltovku nebo klobouček a do batůžku lahev s pitím a papírové kapesníčky. Svačinu budou mít děti ve školce a na oběd se do školky vrátí. Děkujeme za spolupráci!

Prázdninový provoz MŠ

Prázdninový provoz mateřské školy bude zajištěn po dohodě se zřizovatelem od 3. do 14. července. V pátek 7. 7. bude MŠ z provozních důvodů uzavřena.
Závazné přihlášky si vyzvednete ve třídě a vyplněné je odevzdáte zpět nejpozději do 2. června. 

Výlet do Geoparku – modrý vagónek

V pondělí 22. května pojedou děti z modrého vagónku na výlet do Geoparku v Říčanech.
Prosíme, abyste děti přivedli do MŠ nejpozději do 8 h. a připravili jim do batohu lahev s pitím a pláštěnku. Svačinu budou mít děti ještě ve školce a na oběd se do MŠ vrátí.
Děkujeme za spolupráci!

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti