Výlet do svíčkárny – zelený vagónek

Ve čtvrtek 24. října pojedou děti ze zeleného vagónku na výlet autobusem do Šestajovic do svíčkárny. Dětem připravte batůžek s pitím, pláštěnkou a kapesníčky. Svačinu budou mít děti ze školky, na oběd se do školky vrátí.

Dítě přiveďte do školky nejpozději v 8 h., po návratu si ho vyzvednout v MŠ nejdříve ve 13 h.

Děkujeme za spolupráci!

Drakiáda se vydařila!

MOC DĚKUJEME Spolku rodičů a přátel školky, hlavně paní Ivě Hybnerové a paní Haně Markové, za skvělou organizaci Drakiády. Sešlo se hodně dětí i rodičů, vítr pěkně foukal a draci pořádně lítali. Děkujeme také za dobroty na společný stůl! Všichni jsme si to moc užili! 🙂

V pátek 18. října pořádá Spolek rodičů a přátel školky DRAKIÁDU. Přijďte v 16 h. s draky, dětmi a něčím malým na ochutnání na pole v ulici Na Výsluní.
Těšíme se, jak si to užijeme! 🙂

Výlet do Prahy – zelený vagónek

Ve čtvrtek 10. října pojedou děti ze zeleného vagónku na výlet vlakem do Prahy na prohlídku Staroměstské radnice. Dětem připravte batůžek s pitím, pláštěnkou a kapesníčky. Svačinu budou mít děti ze školky, na oběd se do školky vrátí.

Přijďte s dětmi dostatečně včas, v 7.15 h. odchází na nádraží. Po návratu si můžete své dítě vyzvednout v MŠ nejdříve ve 13.30 h.

Děkujeme za spolupráci!

Cvičení v sokolovně od 30. září

Od pondělí 30. září do půlky května 2025 budou chodit jednou za týden na cvičení do sokolovny děti z oranžového (v pondělí), zeleného (v úterý) a modrého vagónku (ve středu). Dětem připravte do dobře padnoucího batohu lahev s pitím, tričko, tepláky na cvičení a sportovní boty.

Poslední týden v měsíci budou děti ze zeleného vagónku chodit cvičit do gymnastické tělocvičny v areálu Solvent.

Děti z oranžového a modrého vagónku jsou zapojeny do celoročního projektu Se Sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky.

Strančické záření

V sobotu 21. září bude v Obecním parku hudební festival Strančické záření. Také letos zajišťují výzdobu na festival děti ze školky.

Když budete mít chuť a čas, přijďte si poslechnout různé hudební styly a užít si den s přáteli i dětmi.

Informativní schůzky k novému školnímu roku

Zveme vás na schůzky k novému školnímu roku, které se budou konat:

• v úterý 3. září v 16,30 h. v oranžovém vagónku
  • ve středu 4. září v 16,30 h. v modrém vagónku
  • ve čtvrtek 5. září v 16,30 h. v zeleném vagónku

Schůzka rodičů nově nastupujících dětí se konala už v závěru června 2024.  Prosíme o účast na schůzce ideálně bez dětí, děkujeme.

Těšíme se na setkání!

Školní rok 2024 – 25

Školní rok 2024 – 25 začne v pondělí 2. září. Děti přivádějte do školky mezi 7.00 a 8.15 h. Rozdělení dětí do tříd najdete poslední týden v srpnu na vstupních dveřích do budovy.

Parkoviště nad školkou je otevřené v době 7.00 – 8.15, 12.30 – 13.00 a 15.00 – 17.00 h. Mimo uvedené časy jsou vrata parkoviště zavřená.

Pokud přicházíte pěšky do kterékoliv třídy, je bezpečnější volit cestu z ulice, k parkovišti nevede přechod pro chodce. Do žluté třídy se nejlépe dostanete vstupem vrátky z ulice Ke Školce.

Prosíme rodiče nově zapsaných dětí, aby v první den nástupu do školky přinesli vyplněný evidenční list přihlášku ke stravování

Adaptace dětí v MŠ

Platby 2024 – 25

Těšíme se na děti i na vše, co nás ve školce čeká!

Hezké prázdniny!

Všichni ze školky vám přejeme prázdniny plné sluníčka, odpočinku a společných zážitků s dětmi!

Přerušení provozu MŠ v červenci a srpnu

Vážení rodiče,
informuji, že od 1. července do 31. srpna bude se souhlasem zřizovatele z provozních důvodů přerušený provoz MŠ.

Děkuji za pochopení
Martina Luková, ředitelka MŠ

Školka na zkoušku

Ve středu 26. června zveme nově přijaté děti s rodiči na “Školku na zkoušku”. Přijďte si pohrát od 15.30 do 17 h. do žlutého vagónku.

Těšíme se na vás! 🙂