Velikonoční rodinné dílny

Ve středu 20. března v 16 h. se sejdeme k velikonočnímu tvoření ve žlutém vagónku, ve středu 3. dubna bude tvoření v zeleném vagónku a ve středu 17. dubna v oranžovém.

Přijďte, těšíme se na vás! 🙂

Velikonoční setkání v parku

Zveme vás na Velikonoční setkání, které bude v sobotu 23. března od 14 h. v Obecním parku. Děti ve všech třídách nacvičují tanečky a těší se, až se předvedou.
Sejdeme se ve 13.50 h. u pódia, abychom mohli setkání zahájit. Akci pořádá Rodinné centrum Lodička.

Přijďte se potkat se sousedy a  přáteli, těšíme se na viděnou! 🙂

Jarní brigáda – hotovo!

DĚKUJI VŠEM , kteří jste přišli v sobotu 16. března pomoci s úpravou zeleně u vstupu do žlutého vagónku. I když nás nebylo tolik jako v listopadu, vše se nakonec skvěle zvládlo! Už teď se můžeme těšit, až pokvetou třezalky, hortenzie a meruňky a až budou v září dozrávat borůvky, budou je děti sbírat rovnou do pusy! 🙂

V sobotu 16. března od 9 hodin vás zveme na první jarní brigádu. Budeme upravovat zeleň u vstupu do žlutého vagónku a u tunelu.
Se zahradní designérkou paní Pavlou Plecitou jsme konzultovaly, jak bude brigáda organizována a kde bude jaká rostlina umístěna. Čeká nás opravdu hodně práce, tak věřím, že se sejdeme v takovém počtu, abychom to všechno zvládli… Rostliny, rašelinu i substrát už máme, tak v sobotu hurá do toho! Prosím, vezměte si s sebou nářadí – pilu , lopatu, krumpáč, hrábě, sázecí lopatky, pracovní rukavice. Pokud bude vytrvale pršet, práce přesuneme na duben.
Těšíme se na setkání u obnovy venkovních prostor školky!

Den otevřených dveří a zápis do MŠ

Zveme všechny malé i velké zájemce na Den otevřených dveří, který se bude konat ve čtvrtek 25. dubna od 8.30 ve všech třídách. Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Zápis do mateřské školy na školní rok 2024 – 25 se bude konat ve čtvrtek 2. května od 13 do 17 h. Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání a Pravidla a kritéria pro přijímání dětí jsou ke stažení zde.

Aplikace TWIGSEE

Od 1. března přechází školka na nový administrativní a komunikační systém – aplikaci Twigsee. Aplikace nám vzájemně zajistí rychlý, jednoduchý a bezpečný kontakt. Do mailu jste již dostali odkaz pro vytvoření hesla a instrukcemi k nainstalování aplikace.

Věřím, že nám všem bude nový systém vyhovovat.

Karneval se povedl!

DĚKUJEME za přípravu krásných masek na karneval. Všechny kostýmy byly perfektní! Tanečky, hry a soutěže ve třídách si děti báječně užily! 🙂

Ve čtvrtek 29. února
se děti můžou těšit na karneval. Prosíme, abyste dětem připravili jakékoliv masky. Děti v zeleném vagónku budou mít masopustní masky a o jejich přípravě jsou už rodiče informováni. Děkujeme za spolupráci.

Přerušení provozu MŠ v červenci a srpnu

Vážení rodiče,
informuji, že od 1. července do 31. srpna bude se souhlasem zřizovatele z provozních důvodů přerušený provoz MŠ.

Děkuji za pochopení
Martina Luková, ředitelka MŠ