Výlet do Planetária

V pondělí 20. ledna vyrazí děti z oranžové a zelené třídy na dopolední výlet do Prahy do Planetária na program Anička a Nebešťánek.

Prosíme, abyste dětem do baťůžku připravili lahev s pitím, papírovými kapesníčky a sáčkem pro případnou nevolnost. Svačinu budou mít ze školky a na oběd se vrátí zpět do školky. Děti přiveďte do 8.15 h., po návratu bude možné děti vyzvednout přibližně kolem 12,45 hod.

Děkujeme za spolupráci 🙂

Rodinná dílna ve žlutém vagónku

Ve středu 22. ledna zveme šikovné rodiče a děti ze žlutého vagónku na zimní rodinnou dílnu. Sejdeme se v 16 hodin. Co budete na dílnu potřebovat, najdete na nástěnce v šatně.

Těšíme se na vás…

Přednáška o školní zralosti

Zveme rodiče předškoláků na přednášku psycholožky dr. Ivety Míkové o připravenosti na vstup do školy, která se bude konat ve čtvrtek 16. ledna od 16 h. v oranžové třídě. 

Tříkrálová koleda po Strančicích

Už v pondělí 6. ledna s dětmi vyrazíme na tradiční tříkrálovou koledu. Pokud si chcete poslechnout děti, jak koledují, přibližně mezi čtvrt a půl jedenáctou budeme na náměstí u úřadu, kde pozdravíme pana starostu.

Prosíme, abyste dětem připravili velké bílé tričko, které navléknou přes bundu. Děkujeme moc 🙂

Krásné Vánoce

Radostné vánoční svátky s dětmi a v novém roce hlavně zdraví, pohodu a spokojenost…

…přejí ze školky všichni, kteří se rádi starají o Vaše děti…

 

 

Vánoční setkání na náměstí

V sobotu 21. prosince ve 14 hodin budou vystupovat děti ze školky na Vánočním setkání, které pořádá Rodinné centrum Lodička na náměstí Emila Kolbena. Pokud budete mít chuť přijít a užít si setkání se sousedy, vezměte s sebou i děti. Sejdeme se ve 13.50 h. před pódiem. Děti z modré a červené třídy vyráběly drobné dárky se zimní a vánoční tématikou, tak si je budete moci na stánku na náměstí zakoupit.

Těšíme se na setkání!

Vánoční besídky ve třídách

Zveme všechny rodiče na vánoční besídky – přijďte se podívat, co se děti naučily a jak jsou šikovné. 

V pondělí 9. prosince bude besídka ve žluté třídě, v úterý 10. v červené a oranžové, ve středu 11. prosince v zelené a ve čtvrtek 12. prosince v modré třídě.

Všechny besídky budou začínat v půl páté v jednotlivých třídách. Po skončení besídky bude čas na krátké posezení s čajem či kávou. Těšíme se na vás… 

Hvězdičky ze školičky

Děkujeme, že jste si přišli s dětmi užít adventní podvečer na společné akci. Sešlo se nás opravdu hodně – dokonce přes 170. Vystoupení dětí se vydařilo a celé setkání u stromečku na náměstí, kam nás přišel pozdravit pan starosta s dortem k výročí školky, bylo milé…  🙂


Zveme všechny děti s rodiči i prarodiči na 10. ročník adventního průvodu “Hvězdičky ze školičky” , který se bude konat u příležitosti 80. výročí založení mateřské školy.

Sejdeme se ve středu 4. prosince v 16,30 h. u vstupu do školky z ulice, odkud vyrazíme s rozsvícenými světýlky k Náměstí Emila Kolbena. Tam u obecního stromečku zazpíváme několik koled a budeme žasnout nad rozsvícením stromečku.

 

 

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice.