Hezké prázdniny!

Všichni ze školky vám přejeme prázdniny plné sluníčka, odpočinku a společných zážitků s dětmi!

Přerušení provozu MŠ v červenci a srpnu

Vážení rodiče,
informuji, že od 1. července do 31. srpna bude se souhlasem zřizovatele z provozních důvodů přerušený provoz MŠ.

Děkuji za pochopení
Martina Luková, ředitelka MŠ

Školka na zkoušku

Ve středu 26. června zveme nově přijaté děti s rodiči na “Školku na zkoušku”. Přijďte si pohrát od 15.30 do 17 h. do žlutého vagónku.

Těšíme se na vás! 🙂

Vyrážíme na výlety!

Ve čtvrtek 20. června vyjely děti z oranžového vagónku na dvoudenní výlet do srubů v kempu Rákosí ve Zruči nad Sázavou. Jely vlakem ve čtvrtek, vrátí se v sobotu 22. června. Rodiče dětí již mají všechny potřebné informace.

V úterý 18. června pojedou děti ze žlutého a červeného vagónku na celodenní výlet na hrad a zámek Staré Hrady u JičínaDěti přiveďte nejpozději v 7.30 h., návrat je plánovaný kolem 15.30 h. ke školce. Děti budou mít svačinu s sebou, obědvat budou na výletě. Do batůžku dětem připravte lahev s pitím, pláštěnku a papírové kapesníčky.

Ve středu 19. června pojedou děti z modrého a zeleného vagónku na celodenní výlet do Farmaparku Soběhrdy. Sraz ve školce nejpozději v 7.45 h., plánovaný návrat cca v 15.30 h. ke školce. Děti budou mít svačinu s sebou, obědvat budou na výletě. Do batůžku dětem připravte lahev s pitím, pláštěnku a papírové kapesníčky.

Děkujeme za spolupráci!

Zahradní slavnosti

DĚKUJEME, že jste přišli! Bylo to moc prima! 🙂

V úterý 11. června v 16,30 h. zveme na zahradní slavnost mladší – nepředškolní – děti s rodiči. Bude nás bavit Balonková Evička a nebude chybět malování na obličej. Zároveň proběhne 3. ročník soutěže “Peče celá školka”, tak se těšíme na hojnou účast!

Ve čtvrtek 6. června v 16,30 h. bude zahradní slavnost s rozloučením s předškoláky, kteří v září nastoupí do školy nebo odchází do přípravky. Pasovat na školáky děti přijede oblíbený ilustrátor Adolf Dudek, se kterým je vždy velká zábava.

Tablo předškoláků

Tablo předškoláků najdete na náměstí Emila Kolbena ve výloze prodejny bazénové techniky. Tak se zajděte podívat! 🙂

Týden čtení dětem

Děkujeme dvěma maminkám, které přišly v Týdnu čtení dětem číst do oranžové třídy.

Zveme rodiče i prarodiče dětí k zapojení se do Týdnu čtení dětem, který bude od 3. do 7. června. Už mnoho let jsme se školkou zapojení do projektu Celé Česko čte dětem, a tak se k této akci rádi každý rok přidáváme.
Pokud budete mít čas a chuť přijít dětem číst před odpočinkem, domluvte se přímo ve třídě s p. učitelkami.
Těšíme se na vás! 🙂

Bojovka pro předškoláky

V úterý 4. června zveme děti, které jdou v září do školy nebo do přípravky, na dobrodružnou výpravu do lesa s plněním úkolů a závěrečným hledáním pokladu. Po návratu na zahradu si děti opečou buřty, pohrají si a ve 20 h. se rozejdou domů.
Pokud děti vyzvedáváte po obědě a chcete, aby si rozloučení také užily, přiveďte je v 16,30 h. do školky.

Těšíme se, jak si to společně užijeme! 🙂

Den dětí ve škole a na Pony farmě

Mezinárodní den dětí oslaví děti z červeného, modrého, oranžového a zeleného vagónku v pátek 31. května soutěžemi na hřišti základní školy.

Děti ze žlutého vagónku půjdou v pátek 31. května na dopolední výlet na Pony farmu Zelené údolí, aby se podívaly na domácí zvířata a viděly drezúru poníků. Děkujeme mamince Lilly ze zelené třídy, že opět po roce můžeme přijít za zvířátky. 🙂

Dětem, které půjdou sportovat, připravte sportovní oblečení a boty. Všem dětem dejte kšiltovku nebo klobouček a do batůžku lahev s pitím a papírové kapesníčky. Svačinu budou mít děti ve školce a na oběd se do MŠ vrátí.

Děkujeme za spolupráci!