Tablo předškoláků

Děti, které se už loučí se školkou a v září nastoupí do 1. třídy, společně vytvořily tablo. Můžete ho vidět ve Visage Studiu vedle pošty.

Až budete mít cestu kolem, podívejte se…

Školka na zkoušku

V pondělí 27. června v 15,30 h. k nám zveme všechny děti, které byly přijaty od září do školky. Přijďte si vyzkoušet, jak to ve školce chodí a můžete si také pohrát s kamarády. Sejdeme se spolu s rodiči ve žluté třídě.

Těšíme se na vás! 🙂

 

Prázdninový provoz mateřské školy

Do 15. července bude v mateřské škole zajištěn prázdninový provoz. Od 18. července do 31. srpna bude v MŠ po dohodě se zřizovatelem přerušený provoz.

Zahradní slavnosti se vydařily!

Předškoláci s rodiči si užili zahradní slavnost v úterý 21. června. Po slavnostním šerpování a předávání drobných dárků na rozloučení se školkou se všichni pobavili při vystoupení kouzelníka Jakuba.
Zahradní slavnost na rozloučení se školkou pro mladší dětí jsme si užili ve čtvrtek 23. června. Slavnost nám zpestřil bubeník Petr Šušor.

Děkujeme všem za dobroty na společný stůl! Speciální dík patří rodičům Šimona za sponzorský dar skvělých koláčků z pekařství BAKERO. 

Děkujeme Spolku rodičů a přátel za zajištění dotace na akci! 

 

 

Přijmeme údržbáře

Od 1. srpna přijmeme do školky pracovitého a ochotného údržbáře na DPP.

Pro více informací volejte m. 774 40 39 38 nebo pište na mail msstrancice@msstrancice.cz

Bojovka v lese – rozloučení pro děti, které odchází do školy

Ve čtvrtek 16. června zveme děti, které jdou v září do školy, na dobrodružnou výpravu do lesa s plněním úkolů a hledáním pokladu. Po návratu na zahradu si děti opečou buřty, pohrají si a ve 20 h. se rozejdou domů.
Pokud děti vyzvedáváte po obědě a chcete, aby si rozloučení také užily, přiveďte je v 16,30 h. do školky.

Těšíme se!

Celodenní výlety jsme zvládli

Děti ze žlutého, červeného a modrého vagónku vyrazily ve středu 15. června na výlet na Staré Hrady u Jičína. Děti z oranžového vagónku byly v úterý 14. června na výletě v Geoparku v Říčanech a děti ze zelené třídy navštívily farmu a minimlékárnu v Tehově.

Děkujeme za přípravu baťůžků na cestu!

Zvláštní zápis k předškolnímu vzdělávání – Повідомлення про спеціальний запис

Zvláštní zápis pro děti, na které se vztahuje dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině, se vyhlašuje na středu 8. června od 10 do 17 h. Oznámení ke stažení zde. 

Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» – освіта)

Formulář žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání / Заява про зарахування дитини до дошкільного навчального закладу  – ke stažení zde.

V případě dotazů volejte 774 40 39 38 nebo pište na msstrancice@msstrancice.cz.

Informativní schůzka rodičů nově přijatých dětí

Zveme rodiče dětí, které byly přijaty ke vzdělávání v mateřské škole od 1. září 2022, na informativní schůzku. Bude se konat v pondělí 13. června v 16,30 h. v zelené třídě.
Prosíme o účast ideálně bez dětí, děkujeme.

Těšíme se na vás!

 

 

Rodiče a prarodiče, pojďte nám číst!

Registrovala jsem naši školku do 12. týdne čtení dětem, který bude v týdnu od 6. června.

Zveme maminky, tatínky nebo babičky a dědečky v týdnu od 6. června ke čtení dětem před  odpočinkem. Začínáme každý den od 6. 6. ve 13 h. v jednotlivých ložnicích. Na přesné organizaci se domluvte přímo ve třídě s p. učitelkami.

Těšíme se na vás! 🙂

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti