Krásné prázdniny!

Všem dětem i dospělým přejeme krásné léto plné slunečných dnů, pohody, odpočinku a výletů…

 

Na děti se znovu těšíme v úterý 1. září 2020.

Přerušení provozu mateřské školy

Upozoňujeme zákonné zástupce, že od 13. července do 31. srpna bude v mateřské škole po dohodě se zřizovatelem přerušen provoz.

Na děti se znovu těšíme v úterý 1. září. Informace o rozdělení dětí do tříd od nového školního roku bude vyvěšena na vstupních dveřích školky.

Prázdninový provoz

Ve dnech 1. – 10. července bude ve školce prázdninový provoz. Rodičům dětí, které jsou v  červenci přihlášené, již přišel mail s informacemi, jak bude probíhat organizace provozu školky o prázdninách.

Schůzka rodičů nově přijatých dětí

Zveme zákonné zástupce dětí, které přijdou v září poprvé do naší mateřské školy, na informativní schůzku v pondělí 29. června v 16.30 hod. ve žluté třídě – vstup z ulice Ke Školce. Dostanete zde podrobné informace o provozu školky, platbách a plánech na nový školní rok.  Vzhledem k situaci prosíme, abyste přišli bez dětí a pouze jeden zákonný zástupce dítěte.

Těšíme se na viděnou!

Rozloučení se školkou

Ve středu 17. června odpoledne čeká na naše nejstarší kamarády, kteří již odcházejí do školy, velká dobrodružná cesta. Kolem páté hodiny vyrazí děti do nedalekého lesa plnit různé úkoly a když budou šikovné, možná najdou i nějaké překvapení!

Po návratu na zahradu školky si děti ještě pořádně zařádí a než se rozejdou domů do svých postýlek, opečeme si na ohni buřtíky. Už se těšíme a doufáme, že bude prima počasí…

Obnovení provozu školky

“Svět je zase v pořádku….” 🙂 Takový pocit jsem si odnášela při dopoledním procházení tříd v pondělí 25. května. Tolik radosti ze shledání, úsměvů a pohody školka dlouho nezažila. Bylo krásné vidět, jak jsou děti rády, že se zase sešly po dlouhé době. První týden ve školce jsme si všichni moc užili…

Děkujeme všem rodičům za respektování nastavených pravidel.


Děkujeme za rychlou reakci téměř všem rodičům. Je skvělé, že zájem o znovuotevření školky je tak veliký. Také se těšíme, až se znovu s dětmi za pár dnů uvidíme. 🙂

V mailu již máte organizační pokyny po obnovení provozu a čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění, které přinesete vyplněné a podepsané v první den nástupu dítěte zpět do školky.

 

Zápis do mateřské školy na školní rok 2020 – 21

Zápis na nový školní rok se bude letos konat od 2. do 16. května bez přítomnosti dětí.

Vyplněnou Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání s kopií rodného listu, kopií očkovacího průkazu a v případě dítěte se zdravotním znevýhodněním s kopii vyjádření školského poradenského zařízení zašlete datovou schránkou, e-mailem, poštou nebo osobně donesete do boxu určeného pro přihlášky umístěného u ředitelny v pracovní dny v době od 8 do 12 hodin.

Den otevřených dveří se letos vzhledem k epidemiologické situaci nebude konat. Děkujeme za pochopení

Pravidla a kritéria pro přijetí k předškolnímu vzdělávání  – 2020 – 21

Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání – 2020-21

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti