Fotogalerie červen 2024

Zahradní slavnost 

V úterý 11. června si mladší děti užily odpolední zahradní slavnost k ukončení školního roku. Balonková Evička vytvořila dětem spoustu krásných balonků na přání, paní Herčíková namalovala hodně krásných zvířátek na obličeje dětí a všichni si pochutnali na dobrotách v soutěži Peče celá školka. Děkujeme, že jste přišli a užili si čas s námi! 🙂

 

Tablo předškoláků

si můžete prohlédnout v prodejně bazénové techniky na náměstí Emila Kolbena. 

Týden čtení dětem

Děkujeme mamince Nathánka a Lukáška, které nám přišly číst v týdnu od 3. do 7. června, kdy jsme se zapojili do Týdnu čtení dětem. Rádi se připojujeme k této akci, protože jsme už několik let zapojeni do projektu Celé Česko čte dětem. 

Pasování na školáky

Ve čtvrtek 6. června jsme si ve školce užili slavnostní loučení se školkou. Zavítal k nám zábavný ilustrátor Adolf Dudek, který po veselé pohádce o zvířátkách a domečku pasoval naše předškoláky na školáky. Děkuji, že jste přišli a také děkuji za všechny dobroty, které jste přinesli na společný stůl. Bylo to moc povedené setkání, které si děti i dospělí užili! 🙂

Bojovka pro předškoláky

V úterý 4. června odpoledne si děti, které letos nastoupí do 1. třídy nebo do přípravky, užily dobrodružnou bojovku s plněním úkolů. Vydaly se po skupinkách do lesa a cestou po šipkách hledaly ukryté úkoly, které hned plnily. Po návratu na zahradu ještě hledaly to nejdůležitější – truhly s pokladem! Pak si děti ještě opekly buřty, chvíli si na zahradě pohrály a kolem osmé už pro ně přijeli rodiče. Děti si to skvěle užily a z nalezeného pokladu měly velkou radost! 🙂

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti