Doporučujeme

Možná i vy dostanete někdy zajímavý tip nebo inspiraci vhodnou pro předškolní děti.
Byla by škoda se o ně nepodělit a nepředat je dál.

Divadelní a jiná představení pro děti

Máme rádi Divadélko Kůzle a Divadlo Krab. Tyto divadelní soubory pravidelně navštěvují i naši mateřskou školu.
Za návštěvu rozhodně stojí Divadlo Minor v Praze.
Za dětmi do školky jezdí odborníci z Malé technické univerzity; jejich program je vždy velmi zajímavý.

Tipy na zajímavé knížky

Pravidelné předčítání se stává rituálem v mnoha rodinách.
Ve školce podporujeme každodenní čtení spolu s neziskovou organizaci Celé Česko čte dětem.
Zajímavou knížku pro děti nebo dospělé si můžete vybrat v nakladatelství Portál.
Ke knížkám patří barevné ilustrace. Naši školku každoročně navštěvuje oblíbený ilustrátor Adolf Dudek. Jeho vystoupení je vždycky plné legrace a smíchu.

Dobré tipy

Po absolvování naší mateřské školy doporučujeme základní školu ve Strančicích.
Rozmanité aktivity pro děti všeho věku nabízí Rodinné centrum Lodička.
Zájmové kroužky "Hokus-pokus" , "Svět v kastrolu" a "Šikovné ručičky" ve školce zajišťuje kreativní klub La Mamka.
Pestrý a akční program pro děti - třeba kroužek "Divočiny" - zajišťuje Klub Čtylístek.
Pravidelně se zúčastníme slavností u studánky u kaple sv. Anny v lese nedaleko školky.
Správný zrak dětí pravidelně kontrolují odborníci z Prima Vizus.
Logopedický screening ve školce provádí Mgr. Michaela Petráková, speciální pedagog se zaměřením na etopedii a jazykovou edukaci a reedukaci.

Krásné fotografie vašich dětí

Fotografie dětí pro tento web nafotila paní Lucie Hemmerová, děkujeme za ně...

Napište nám svůj tip na volný čas

Pokud máte zajímavý tip, kde a jak trávit s dětmi volný čas, neváhejte a napište nám.