DĚKUJEME VŠEM, kdo jste se zapojili do sbírky Nadačního fondu Křídla dětem.

V pondělí 18. prosince převzala paní Markéta Sehnalová, patronka fondu, velké množství hraček, her, omalovánek, razítek, pastelek, plyšáků a dalších věcí, které v úterý 19. doručila na dětské oddělení Nemocnice v Benešově. Všechno, co jsme u nás ve školce vybrali, udělalo dětem hospitalizovaným v nemocnici radost! Více zde.

Děkujeme, že spolu s námi myslíte na druhé! 🙂


Je tu advent – období, kdy více myslíme na ty, kteří nemají tolik zdraví a štěstí jako my…
Letos jsme se opět zapojili do sbírky Nadačního fondu Křídla dětem. Sbírka je stejně jako loni určena dětskému oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově. Až do 15. prosince můžete do krabice v tunelu nosit konkrétní věcí, jejichž seznam je tady. Můžete také přispět finanční částkou na účet Nadačního fondu.
Děkujeme, že pomáháte s námi!