Děkujeme, že jste se přišli podívat v neděli 16. prosince na krásné vystoupení dětí na náměstí na Vánočním setkání. I když mráz pořádně štípal, že se na klávesy ani nedalo hrát, děti koledy odzpívaly na velkou jedničku.  Drobné dárečky, které paní učitelky Anetka a Kristýnka prodávaly na stánku, vyrobily děti z modré třídy.
Největší dík patří paní Hupcejové z Rodinného centra Lodička za organizaci setkání… 🙂

V neděli 16. prosince se sejdeme ve 13,50 hod. u pódia na náměstí Emila Kolbena, abychom ve dvě hodiny mohli s dětmi přímo na pódiu zazpívat několik koled.
Vánoční setkání bude jistě milou příležitostí potkat se se známými a sousedy a užít si vánoční atmosféru a tak věřím, že rádi přijdete a vezmete děti s sebou 🙂
Těšíme se na vás…