Ve středu 14. června jedou děti ze žlutého a červeného vagónku na dopolední výlet do Pěnkavova dvora v Takoníně. Děti se můžou těšit na Vodnickou pohádku, podívají se na vodníkův rybník a vyzkouší si různá řemesla. Na oběd budou děti zpět ve školce. Do batůžku dětem připravte lahev s pitím, pláštěnku a papírové kapesníčky. Sraz ve školce nejpozději v 7.30 h. Po výletě si děti můžete vyzvednout nejdříve ve 13.15 h. v MŠ.

Také ve středu 14. června čeká výlet i děti z modrého a zeleného vagónku. Pojedou se podívat za zvířátky do Farmaparku Soběhrdy. Děti přiveďte do školky nejpozději v 8. 15 h. Do batůžku dětem připravte lahev s pitím, pláštěnku a papírové kapesníčky.  Děti budou mít svačinu s sebou, obědvat budou na výletě. Plánovaný návrat kolem 15.30 h. ke školce.

V neděli 11. června vyrazily děti z oranžového vagónku na třídenní výlet do kempu Cíl na Sázavě. Odjely vlakem v neděli odpoledne, vrátí se na nádraží v úterý 13. června.

Děkujeme za spolupráci!