Ve čtvrtek 20. června vyjely děti z oranžového vagónku na dvoudenní výlet do srubů v kempu Rákosí ve Zruči nad Sázavou. Jely vlakem ve čtvrtek, vrátí se v sobotu 22. června. Rodiče dětí již mají všechny potřebné informace.

V úterý 18. června pojedou děti ze žlutého a červeného vagónku na celodenní výlet na hrad a zámek Staré Hrady u JičínaDěti přiveďte nejpozději v 7.30 h., návrat je plánovaný kolem 15.30 h. ke školce. Děti budou mít svačinu s sebou, obědvat budou na výletě. Do batůžku dětem připravte lahev s pitím, pláštěnku a papírové kapesníčky.

Ve středu 19. června pojedou děti z modrého a zeleného vagónku na celodenní výlet do Farmaparku Soběhrdy. Sraz ve školce nejpozději v 7.45 h., plánovaný návrat cca v 15.30 h. ke školce. Děti budou mít svačinu s sebou, obědvat budou na výletě. Do batůžku dětem připravte lahev s pitím, pláštěnku a papírové kapesníčky.

Děkujeme za spolupráci!