V sobotu 12. června se ve školce sešlo několik dětí, které k nám začnou od září chodit a také přišlo pár dětí, které už do školky chodí. Děti si pohrály, užily si skoro prázdnou zahradu a rodiče se zeptali, co je zajímá k provozu školky. Díky, že jste přišli 🙂

Letos jsme kvůli špatné epidemiologické situaci nemohli uspořádat Den otevřených dveří ve školce. Nyní je situace už lepší, tak zveme v sobotu 12. června od 9 do 14 hodin k návštěvě školkové zahrady rodiče, kteří podali v květnu pro své dítě přihlášku do školky. Děti si můžou na zahradě pohrát, dospělí se můžou zeptat, co je bude zajímat k provozu školky.

Zveme k návštěvě školky v sobotu 12. června také rodiče a děti, kteří už školku navštěvují. Rodiče bychom chtěli požádat o pomoc s výrobou venkovní kuchyňky z palet a děti si na zahradě můžou pohrát.

Tím se zlehka zapojíme do Víkendu otevřených zahrad.🙂