DĚKUJEME všem dětem s rodiči i prarodiči, kteří přišli v sobotu 9. dubna na Velikonoční setkání. Počasí bylo opravdu aprílové – zima byla, sněžilo, pršelo a taky trochu svítilo sluníčko, ale vystoupení dětí se i tak skvěle povedlo. 🙂 Díky také, že jste se byli podívat ve stánku s výrobky dětí z modrého vagónku a že jste si koupili drobnosti z keramiky nebo velikonoční výzdobu.

Velký dík za organizaci a přípravu patří paní Hupcejové a všem z týmu Rodinného centra Lodička! Díky i p. učitelkám za nácvik tanečků s dětmi a všem modráskům za výrobu dárečků.

Zveme rodiče i prarodiče v sobotu 9. dubna ve 14 h. na Velikonoční setkání v Obecním parku – u minigolfu. Všechny děti nacvičují taneček na vystoupení a děti v modrém vagónku vyrábí z keramiky velikonoční výrobky, které bude možné na místě zakoupit. Velikonoční výzdoba areálu bude také v režii školky.

Sejdeme se ve 13.50 h. u pódia v parku, abychom ve dvě hodiny mohli setkání zahájit připravenými tanečky. Přijďte se podívat a hlavně vezměte s sebou i děti! Akci organizuje Rodinné centrum Lodička.

Těšíme se na vás! 🙂