Vzhledem k horšící se epidemiologické situaci prosíme, aby se přednášky v úterý 2. listopadu zúčastnili pouze rodiče předškoláků. Pokud budou mít o přednášku zájem i rodiče mladších dětí, budeme ji opakovat na jaře. Díky za pochopení…

V úterý 2. listopadu v 16,30 h. přivítáme ve školce Bc. Ditu Šimáčkovou, DiS. z poradny Pohodová rodina s přednáškou na téma “Pomoz mi správně mluvit – podpora zdravého rozvoje komunikačních schopností u dětí a co vše by mělo dítě v zvládnout před nástupem do ZŠ z pohledu logopedie.” Sejdeme se v zelené třídě.

Ve čtvrtek 11. listopadu v 16 h. přijde do školky psycholožka PhDr. Iveta Míková s přednáškou na téma Kdy je dítě zralé na  vstup do školy.  Přednáška je určená rodičům předškoláků. Po skončení bude prostor pro dotazy.