Děkujeme všem rodičům i dětem, kteří přišli do školky v sobotu 18. května na další akci na zahradě.
Sešlo se nás víc, než jsme původně předpokládali (kolem čtyřiceti i s dětmi) a tak se všechna práce zvládla udělat mnohem rychleji. Je shrabaná a odnesená tráva, máme připravený základ pro bosonohý chodníček, je vypleto u keříčků na předzahrádce, jsou připravené záhonky na obří slunečnice u plotu z ulice, jsou smontované ptačí budky…. Nejvíc času zabrala výroba kuchyňky z palet, které se dost dlouho věnovali tři tatínci – Matýska z červené třídy, Matýska ze žluté třídy a Alexe a Maxika. Kuchyňka vypadá skvěle – jako nová 🙂 Podívejte se na fotky, co vše se povedlo…

Zveme rodiče s dětmi na brigádu na zahradu školky v sobotu 18. května, kdy se sejdeme, abychom se pokusili vyrobit pro děti bosonohý chodníček, kuchyňku z dřevěných palet, shrabeme posekanou trávu na dolní části zahrady, smontujeme a umístíme ptačí budky a vytvoříme hmyzí domečky.
Snad nám bude přát počasí jako při probouzení zahrady v březnu a snad se nás sejde k práci dost… Prosím, abyste si opět donesli z domova nářadí k práci.
Děkujeme a těšíme se na viděnou… 🙂