DĚKUJI VŠEM , kteří jste přišli v sobotu 16. března pomoci s úpravou zeleně u vstupu do žlutého vagónku. I když nás nebylo tolik jako v listopadu, vše se nakonec skvěle zvládlo! Už teď se můžeme těšit, až pokvetou třezalky, hortenzie a meruňky a až budou v září dozrávat borůvky, budou je děti sbírat rovnou do pusy! 🙂

V sobotu 16. března od 9 hodin vás zveme na první jarní brigádu. Budeme upravovat zeleň u vstupu do žlutého vagónku a u tunelu.
Se zahradní designérkou paní Pavlou Plecitou jsme konzultovaly, jak bude brigáda organizována a kde bude jaká rostlina umístěna. Čeká nás opravdu hodně práce, tak věřím, že se sejdeme v takovém počtu, abychom to všechno zvládli… Rostliny, rašelinu i substrát už máme, tak v sobotu hurá do toho! Prosím, vezměte si s sebou nářadí – pilu , lopatu, krumpáč, hrábě, sázecí lopatky, pracovní rukavice. Pokud bude vytrvale pršet, práce přesuneme na duben.
Těšíme se na setkání u obnovy venkovních prostor školky!