Krásnou atmosféru měl adventní průvod v úterý 4. prosince od školky k náměstí. Sešlo se nás nejvíc za devět let trvání této tradice, děti byly jako malí svatojánci se světýlky, počasí bylo ideální na cestu a ani pár kapek deště nás nemohlo rozhodit. Básnička o hvězdách, koledy i píseň o vánočním stromečku se vydařila a stromeček se ve správnou chvíli rozsvítil.
Díky všem, že jste přišli…

V úterý 4. prosince bude mít naše školka už 79. výročí založení. Při této příležitosti se bude konat tradiční průvod se světýlky Hvězdičky ze školičky.
Vyrazíme v půl páté od školky od ozdobeného stromečku u vstupu z ulice cestou obcí k náměstí Emila Kolbena, kde u stromečku zazpíváme několik vánočních koled a užijeme si slavnostní chvíli, kdy se stromeček rozsvítí.
Přijďte si s dětmi užít milou adventní atmosféru, těšíme se na vás…