Fotogalerie září 2020

Výlet do Muzea Josefa Lady v Hrusicích

Ve středu 16. září se vypravili předškoláci ze zeleného vagónku na výlet do nedalekých Hrusic, aby si prohlédli Muzeum Josefa Lady. Cestu děti zvládly skvěle, i přes povinnost mít v autobuse a vlaku nasazené roušky. V Muzeu si děti poslechly hodně zajímavostí ze života známého malíře a po skončení prohlídky si pohrály na hřišti.

Maňáskové divadlo

V úterý 15. září přijelo za dětmi ze žlutého, červeného a modrého vagónku Maňáskové divadlo Šternberk. Herci zahráli dětem tři pohádky – O veliké řepě, Proč si s prasátkem nikdo nechtěl hrát a Kůzlátka a vlk. Dětem se pohádky moc líbily 🙂

Co je u nás nového

Na vrátkách máme novou “naši ” poštovní schránku, kterou nám vyrobila šikovná paní Kleisová z webu oskarek.cz. Po nové mašince z akátového dřeva, která vydrží mnoho let a kterou nám na zakázku vyrobil pan řezbář Balcar z Uhříněvsi, máme dvě nová houpadla od firmy REVO. Jejich umisťování nebylo vůbec snadné kvůli dlouhým kořenům od kdysi vzrostlého buku. Nová vlajka s naším logem visí nad vstupem z ulice. Novým rodičům usnadní orientaci po školce jasný systém samolepek tříd. Nově opravený je chodníček, který vede k záhonkům za školkou. Cestou k nim máme teď namontovaná nová vrátka. 

První dny ve školce a na zahradě

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti