Fotogalerie listopad 2020

Výtvarná soutěž Pod povrchem

Děti ze zeleného vagónku se už v září zúčastnily výtvarné soutěže, kterou vyhlásila ZUŠ Velké Popovice. 22 krásných obrázků již mají v umělecké škole k posouzeni. Díky všem šikovným výtvarníkům.

Jak jsme dlabali dýni a tvořili velký podzimní obraz 

V týdnu od 2. listopadu nás sice bylo ve školce málo, ale i tak jsme zvládli vydlabat a ozdobit pořádnou dýni. Také jsme společně dělali obrovský obraz s podzimní tématikou, který nám zdobí tunel. 

Přijela k nám do tunelu mašinka

Sice se jí nekouří z komínka, ale veze skoro všechny dětičky z té naší školičky 🙂

Co je u nás nového

I přesto, že dětí do školky nechodí moc, máme ji nově hezky podzimně vyzdobenou – díky p. učitelce Radce a Míše. Děti ve žluté mají od září novou venkovní kuchyňku – díky za montáž rodičům Adámka N., děti v modré třídě mají vyrobený nový úložný box na zástěrky – díky p. učitelce Kristýně. Nová malovaná poštovní schránka měla brzo rozbitý zámek a taky malou vhazovací škvíru, ale po opravě už má nový zámek a je lépe funkční. Při příchodu od parkoviště si můžete vzít Strančický zpravodaj v novém průhledném boxu na kůlně. V tunelu jste si určitě všimli nových barevných inspirativních praporků. Při příchodu si můžete ruce dezinfikovat pod novým dezinfikátorem u vstupu do červené a modré šatny. Brzo bude i na dalších místech.

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti