Fotogalerie červenec – srpen 2021

Školka se už těší na děti…

Úklid a příprava všech prostor je téměř kompletně hotová. 

 

Protiskluzový nástřik vjezdu na parkoviště 

V závěru srpna byl vjezd na parkoviště odborně ošetřen pracovníky firmy GreFix. Až přijde zima a sníh, tak protiskluzový nástřik pomůže snadnějšímu výjezdu aut. Děkujeme Obecnímu úřadu za kompletní úhradu tohoto vylepšení. 

 

Co se děje ve školce o prázdninách

I když ve školce nejsou žádné děti, pořád je co dělat. Po ukončení provozu vymaloval malíř žlutou třídu a šatnu, ložnice v patře, vstupní atrium, chodby a kuchyň. Pak přišli dva šikovní chlapíci z firmy Koberce BRENO, aby v červené a modré třídě po letech vyměnili lina a koberce. Ale předtím bylo potřeba vystěhovat všechen nábytek, knihy a hračky pryč a po skončení pokládky zase vše vrátit zpátky.

Samozřejmě byly všechny hračky, skříně i police ve třídách kompletně umyté. Všechny kostýmy, šaty, potahy na matrace, deky i polštáře byly vyprané. Paní školnice myly okna a gruntovaly koupelny – čistily spáry dlaždiček i umyvadla, aby bylo vše připraveno na září. Ve vstupním atriu máme nové konzole a záclony. Ve žluté třídě, ložnicích v patře, v oranžové a zelené třídě jsou profesionální firmou důkladně vyčištěné koberce. Nové koberce v červené a modré třídě jsou naimpregnované, aby vydržely déle čisté. Futra v modré třídě jsou nově natřená a také vrátka z ulice mají obnovený nátěr. 

Pro děti je na zahradě namontovaná parádní skluzavka, kterou jsme hradili z fondu Spolku rodičů a přátel školky.

Renovaná mašinka, která bývala mnoho let na zahrádce do ulice, je nyní na spodní zahradě k trati. Když si na zahradě nehrají děti, sem tam ji využívá lesní zvěř 🙂

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti