Fotogalerie září 2023

Jak se v dávných dobách pekl chleba…

…si vyzkoušely děti ze zeleného vagónku v posledním zářijovém týdnu. Namlely si mouku, zadělaly těsto, pozorovaly, jak těsto kynulo  a po upečení se do chleba s chutí pustily.

 

Malá technická univerzita

Ve středu 27. září přijel do oranžové třídy lektor z Malé technické univerzity, aby dětem ukázal, jak se staví město. Děti si samy vyzkoušely podle plánků postavit z kostek dupla budovy, které jsou ve městě důležité a protože jim to skvěle šlo, dostaly na závěr diplom, že jsou skoro opravdovými staviteli… 🙂

 

Hrajeme si v lese

 

První týden, první měsíc ve školce

 

Řeka plná Smetany

Zajímavý hudební program v Muzeu Bedřicha Smetany v Praze u Karlova mostu si v úterý 19. září užily děti ze zeleného vagónku. Cesta autobusem byla bez problémů a v muzeu byly děti moc šikovné a hezky spolupracovaly. Výlet se pěkně vydařil!

 

Jak vyšel praotec Čech se svojí družinou na horu Říp

si vyzkoušely druhý týden v září děti ze zeleného vagónku. Všichni měli převleky jako z dávných časů a prožitek cesty nahoru na horu byl opravdický. 

 

Tvoříme

 

Hrajeme si venku

 

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti