Fotogalerie duben 2023

 

Čarodějnický slet

V pátek 28. dubna jsme si ve školce užili skvělý slet čarodějnic a čarodějů! Vyráběli jsme lektvary – některé byly i k ochutnání, skládali jsme pavučinu, malovali pavouky, házeli na čarodějnici, prolézali kolem pavouků, na lžíci nosili čarodějnické oko, létali na koštěti nebo jako netopýři a mnoho dalšího…. Všechny děti zaujal neobvyklý jídelníček – žabí mls, netopýří ohnivá polévka nebo kuřecí pařátek s ranní mlhovinou. 🙂 Moc jsme si slet užili!!! Děkujeme za báječné kostýmy… 

Čarodějnická rodinná dílna 

V úterý 26. dubna se v červeném vagónku sešli tvořiví rodiče, aby s dětmi vyrobili čarodějky z látky, vlny a papíru. Všem se práce dařila a čarodějnice se povedly! 🙂 

Co děláme ve školce a venku

Žluťásci si užívají klouzání a hry na předzahrádce, v červeném vagónku tvoříme domácí zvířata, v modrém vyrábíme prales, v oranžovém stavíme Perníkovou chaloupku, v zeleném vagónku se učíme o domácích zvířatech, hrajeme pexeso, rozvíjíme matematické představy nebo vyrábíme obřího mravence a stavíme mraveniště.

O rozmazlené koze Líze

V úterý 18. dubna přijeli do školky herci z loutkového divadla Pimprdlátko, aby dětem ze žlutého, červeného a modrého vagónku zahráli veselou pohádku O rozmazlené koze Líze. Po skončení pohádky si děti mohly prohlédnout zblízka všechny loutky. 

Co nám schoval zajíček?

Ve středu 5. dubna hledaly děti ze všech vagónků překvapení, které jim venku pořádně schoval velikonoční zajíček. To bylo radosti z nalezené dobroty! 🙂 Podívejte se, jak děti před svátky pěkně tvořily

Velikonoční tvořivá dílna

V modrém vagónku se sešli v úterý 4. dubna tvořiví rodiče s dětmi, aby společně vyrobili velikonoční ovečku z vlny. Všem se moc povedly! 🙂

Velikonoční setkání 

V sobotu 1. dubna předvedly děti ze školky na jarním setkání v parku dva skvělé tanečky. Děkujeme, že jste se přišli podívat! 

©2018 Web design Dana Jirásková, obsah MŠ Strančice. Prohlášení o přístupnosti