Zájemci o školku

Zvažujete zápis vašeho dítěte do naší mateřské školky? Na této stránce byste měli najít veškeré potřebné informace.

Zápis do MŠ na školní rok 2024 – 25

Zápis do mateřské školy na školní rok 2024 – 25 se bude konat ve čtvrtek 2. května od 13 do 17 h. v kanceláři ředitelky školy. Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání a Pravidla a kritéria pro přijímání dětí jsou ke stažení zde.

V případě dotazů k zápisu pište na msstrancice@msstrancice.cz nebo volejte 774 40 39 38.

Den otevřených dveří

Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří, který bude ve čtvrtek 25. dubna od 8.30 do 11.30 h. ve všech třídách. Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Po přijetí

Před první návštěvou školky byste měli své dítě připravit na velké změny. Doporučujeme pročíst Desatero dobrých rad.

Koncept výuky

Koncept vzdělávání v mateřské škole vychází ze Školního vzdělávacího programu Cestujeme mašinkou krajinou ctností.