Ve čtvrtek 9. prosince jsem vše, co se za týden v krabici sešlo, předala mamince, která pracuje v IKEMu. Byla opravdu moc potěšená a překvapená! DĚKUJEME, že jste se do sbírky zapojili… 🙂

Doplnění z 10. prosince – maminka poslala mail: Dnes jsem předala sbírku ze školky kolegyním, byly z toho nadšené. Zpříjemnili jste nám dnešní den. Jménem kolegyň z kliniky IKEM srdečně děkujeme. 


Jsme stále ještě na začátku adventní doby – období, kdy jsme otevřenější pomoci druhým. V této náročné době, kdy mají zdravotníci nejen v nemocnicích plné ruce práce, mě napadlo přispět jim drobnou radostí. Snad vás nepohorší, že se obracím i na vás – rodiče dětí z naší školky. Určitě sami víte, že je možné přispět finančně přes různé weby např. www.energiilekarum.cz. Ale aby byla pomoc zacílena úplně konktrétně, oslovila jsem maminku ze zelené třídy, která sama ve zdravotnictví pracuje. Moc mě potěšilo, že ji i její kolegyně z oddělení v IKEMu ten nápad potěšil. 😊 Domluvily se společně, že by jim radost udělal např. ovocný nebo černý nebo zelený čaj nebo zrnková káva do kávovaru, (který na oddělení mají), nebo ovoce či zelenina.

Pokud byste se chtěli zapojit do naší malé školkové sbírky pro zdravotní sestry z IKEMu, můžete nechat cokoliv z výše uvedeného v krabici, která bude do 9. prosince v tunelu na klavíru. Jestli se povede něco vybrat, předám to mamince – zdravotnici, aby drobností z naší školky udělala radost kolegyním a na chvíli jim “dodala energii do žil”… Děkujeme 😊