Počasí bez deště i větru provázelo naše koledování v pátek 5. ledna na svátek Tří králů. Sešlo se nás opravdu hodně – 79 malých i větších králů s krásně ozdobenými korunami! Cestou přes Strančice jsme zpěvem koledy “My tři králové jdeme k vám…” potěšili nejen náhodně kolemjdoucí, ale i rodiče, kteří se přišli podívat, prodavače v obchodech i pana starostu.
Díky, že jste dětem připravili bílá trička, všichni vypadali jako praví králové… Podívejte se…

V pátek 5. ledna vyrazíme s dětmi na tradiční tříkrálovou koledu po Strančicích. Prosíme, abyste dětem připravili velké bílé tričko, které obléknou přes bundu, děkujeme… Královské koruny vyrobíme společně ve školce. V případě nepříznivého počasí budeme koledovat po školce.